OFERTY SPECJALNE

MARZEC – OGÓLNOPOLSKA AKCJA STERYLIZACJA

Antykoncepcja hormonalna nie jest wskazana do długiego stosowania. Nie każdy wie, że nie powinna być stosowana dłużej niż 2,5 roku, gdyż zwiększa ryzyko nowotworów układu rozrodczego. Świadomi, kochający właściciele wybierają formę chirurgiczną. Więcej na ten temat opisaliśmy w zakładce „Najczęściej zadawane pytania – Sterylizować czy nie?”

W miesiącu marcu zabiegi kastracji/sterylizacji wykonywane są w preferencyjnych cenach!

Zapisy trwają cały rok (kto pierwszy ten lepszy… ☺ ). Możecie Państwo zapisywać telefonicznie, dzwoniąc pod numer 508 602 505 , bądź mailowo na adres: axisszymanski@wp.pl

W mailu prosimy podać rodzaj preferowanego zabiegu, wiek oraz gatunek zwierzaka, przybliżony, najlepszy termin do realizacji zabiegu oraz nazwisko i numer telefonu, na który otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji.

Zwierzaki zapisywane przez Państwa powinny być w dobrej kondycji, w dobrym stanie zdrowia oraz odpowiednio przygotowane do zabiegu. Informacje jak przygotować pacjenta znajdą Państwo w zakładce „ Ważne informacje”.


MAJ – ZDROWA SKÓRA

Bezpłatnie sprawdzimy stan skóry, sierści, uszu, łap. Doradzimy dietę w przypadku problemu z sierścią, zalecimy leczenie w przypadku chorób skóry, podpowiemy jak skutecznie uchronić pupila przed pasożytami zewnętrznymi.

Wspólnie przygotujemy zwierzaka na sezon kleszczowy…

Akcja bez zapisów, zapraszamy wszystkich!!!


LIPIEC – LIPIEC MIESIĄCEM ZDROWYCH ZĘBÓW

Bezpłatne badanie jamy ustnej Waszych pupili.

Ocenimy stan zdrowia zębów i dziąseł zwierzaka, zlecimy odpowiednią profilaktykę i leczenie, pomożemy pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pyska.

Tylko w lipcu cena usunięcia kamienia nazębnego 50% niższa!!!


PAŹDZIERNIK – MIESIĄC BEZPIECZEŃSTWA ZWIERZĄT

Każdy z nas na codzień słyszy o wypadkach drogowych z udziałem zwierząt, równie często zdarzają się zaginięcia pupila.

Niestety kot czy pies w kontakcie z samochodem nie ma praktycznie żadnych szans i często takie uderzenia kończą się tragicznie. Krótsze dni i dłuższe wieczory podnoszą te statystyki.

W miesiącu październiku akcesoria poprawiające widoczność i bezpieczeństwo zwierzaka (np. obroże odblaskowe, adresówki) wykonywane na indywidualne zamówienie w promocyjnych cenach!!!!